Юні ірпінці здобули 16 нагород на чемпіонаті України з тхеквондо (фото)

Вихованці Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи вибороли 16 медалей на чемпіонаті України з тхеквондо. Зокрема п’ятеро юних спортсменів стали чемпіонами України у різних вікових категоріях. Про це інформує Ірпінська міська рада.

Змагання проходили серед юніорів, юнаків та молодших юнаків. Юні спортсмени з різних регіонів України змагались у Луцьку.

Ірпінці принесли громаді 5 золотих, 6 срібних та 5 бронзових медалей. Призерами стали:

Перше місце:
—  Чернобровий Нікіта (тренер Чекаловець Ф.В.);
—  Вакулік Вікторія (тренери Страховський Р.А, Страховська Ю.А.);
—  Малихіна Анна (тренери Страховський Р.А, Страховська Ю.А.);
—  Папп Павло (тренери Опришко О.Н, Опришко С.Л);
—  Папп Катерина (тренери Опришко О.Н, Опришко С.Л).

Друге місце :
—  Войтюк Макар (тренер Чекаловець Ф.В.);
—  Совяк Тимофій (тренер Чекаловець Ф.В.);
—  Буря Денис (тренер Чекаловець Ф.В.);
—  Кулагін Глєб (тренери Страховський Р.А. Страховська Ю.А.);
—  Ярошенко Тимофій (тренери Страховський Р.А. , Страховська Ю.А.);
—  Балака Артем (тренери Опришко О.Н., Опришко С.Л).

Третє місце :
—  Цимбарович Матвєй (тренери Страховський Р.А. Страховська Ю.А.);
—  Авер’янов Владислав (тренери Страховський Р.А. Страховська Ю.А.);
—  Карасенко Варвара (тренери Страховський Р.А. Страховська Ю.А.);
—  Краноголовець Іван (тренери Опришко О.Н.,Опришко С.Л.);
—  Григорчук Андрій (тренери Опришко О.Н,Опришко С.Л).

«Вітаємо переможців, призерів, тренерів змагань та бажаємо подальших успіхів!», — написали в міській раді.

Також один зі спортсменів — Давід Цимбарович пройшов відбір на Всесвітню Гімназіаду, що пройде в Бразилії.  Його підготовкою займаються тренери Роман і Юлія Страховські.

Нагадаємо, раніше у Києві відбулися відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування. За два дні команда клубу «Kyiv region O-team», основу якої складають спортсмени з Ірпеня, виборола 25 нагород.