Євгенія Бондарчук – вчитель року в Ірпені

В Ірпені обрали Вчителя року. Володаркою цього титулу стала педагог загальноосвітньої школи №12, вчитель початкових класів Євгенія Василівна Бондарчук.

“Євгенія Василівна Бондарчук належить до найкращих працівників нашої початкової ланки. Минулого року вона зайняла 2-ге місце та, не дивлячись на перешкоди, вона вирішила взяти участь ще раз і перемогла” – розповідає директор Ірпінської спеціальної загальноосвітньої школи №12 Валентина Антоненко.

“Я знову почала працювати над собою. Це був мій певний етап вдосконалення, адже я отримала нові знання та можливості” – говорить сама Євгенія.

Безымянный

За спиною переможця конкурсу 16-літній стаж роботи у початкових класах. Сьогодні під її опікою здобувають знання уже четверте покоління ірпінців.

Конкурс на звання “Вчитель року” в Ірпені проходить вже 28 раз поспіль. Цього разу 8 кваліфікованих педагогів змагалося у номінації “Початкова освіта”. Наразі для переможців обрали особливі подарунки: переможець, а також педагог, що посів друге місце отримають повний комплект меблів для облаштування своїх класів.

Євгенія Бондарчук представлятиме Ірпінь на обласному етапі конкурсу “Вчитель року-2017” уже на початку грудня.

Безымянный2

Bookmark the permalink.

Comments are closed.