​​Як знайти час для тренування?

​​

Робота, транспорт, їжа, сон віднімають більшу частину доби, а кілька вільних годин, які залишаються, дуже хочеться присвятити відпочинку, спілкуванню з друзями і близькими. У підсумку часу для тренування зазвичай не залишається і ми просто кидаємо або навіть не намагаємося починати займатися своїм здоров’ям. І не дивлячись на те, що різні фізичні вправи безпосередньо впливають на те, як довго ми будемо жити, ми зазвичай надаємо їм найнижчий пріоритет.

Тому кореспонденти “Правди Ірпеня” підготували підбірку порад для того, щоб знайти час і розпочати зайняття спортом.

  • Не зациклюйтеся на спортзалі

Багато людей сприймають тренування як одно-двогодинні заняття в тренажерному або гімнастичному залі або як заняття у спеціальній секції. Однак, вам не потрібно багато часу для тренувань, а корисний ефект від фізичної активності не залежить від того, займаєтеся ви в спортзалі, вдома або, наприклад, у дворі. Спортзал, звичайно, це класно, але якщо ви дуже зайняті, то хоча б знайдіть півгодини для прогулянки протягом дня, прокидайтеся раніше, щоб зробити зарядку, а ввечері перервіть перегляд чергового шоу або фільму на користь декількох вправ.

Практичні дії: придумайте, за рахунок чого ви можете виділяти мінімум 20 хвилин в день на вправи?

  • Розставте пріоритети

Навіть якщо ви не займаєтеся плануванням, то все одно можете уявити, які справи для вас мають найвищий пріоритет, а які – ні. Коли у людини накопичується безліч справ, то вона виконує їх у порядку своїх пріоритетів, і якщо це відбувається щодня, то до багатьох речей вона просто не встигає добратися. І якщо фізична активність в цьому уявному списку стоїть нижче, ніж спілкування в соціальних мережах, то вільний час ця людина буде проводити сидячи за комп’ютером.
Тим часом, вправи приносять величезну користь організму. Достатньо лише «впустити» активність у своє життя, як уже було сказано вище, і поступово ви звикнете до цього, а час для тренування знайти буде набагато простіше.

Практичні дії: запишіть як мінімум три причини, за якими вам варто почати займатися вправами. Уявіть, як зміниться в кращу сторону ваше життя, якщо ви будете регулярно займатися спортом, і зробіть тренування однією з пріоритетних справ.

  • Відстежуйте свій прогрес

Дуже просто взяти і почати тренуватися на чистому ентузіазмі, але всі найсвітліші наміри мають властивість згасати, якщо вони нічим не підживлюються. Для підтримки мотивації вам буде корисно виробити силу волі, а так само стежити за своїм прогресом у вправах. Відстеження прогресу і аналіз результатів – дуже потужний стимул. Звичайно ж, ви можете просто спостерігати за новими відчуттями, але найкраще буде завести тренувальний щоденник, в який заносити свої досягнення. Це допоможе вам більш чітко відслідковувати свій прогрес і планувати подальші дії.

Практичні дії: заведіть щоденник і щодня відзначайте свій прогрес в тих чи інших вправа

Bookmark the permalink.

Comments are closed.