![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/10/71822689_953817748288625_7587093839014264832_n.jpg)
В Ірпінському регіоні тривають профілактичні заходи, спрямовані на попередження дорожньо-транспортних пригод та аварійності на дорогах. Про це повідомляється на офіційній сторінці Ірпінського відділу поліції у соцмережі.
З початку жовтня на території обслуговування Ірпінського ВП стартував практичний етап заходів “Безпека дорожнього руху – це життя”. Поліцейські заходи спрямовані на профілактику аварійності, дотримання водіями та пішоходами вимог Правил дорожнього руху.
Групи реагування патрульної поліції здійснюють чергування у наближених до місць найбільшої концентрації ДТП та до аварійно-небезпечних ділянок автодоріг.
Заходи спрямовані на недопущення у подальшому правопорушень, попередження дорожньо-транспортних пригод, запобіганню тяжким наслідкам аварій – це є темою профілактичних бесід з учасниками дорожнього руху.
Поліцейські спілкуються з водіями маршрутних автобусів, вантажівок, приватного автотранспорту, для того щоб кожен учасник дорожнього руху усвідомив, що безпека на дорогах – це життя.