Як школярів Інтернет-безпеці навчали

28 Жовтня 2016

21 жовтня 2016 року спеціаліст соціальної служби Дисківська Наталія та представники ювенальної превенції Ірпінського відділу поліції Ліхіцька Анастасія та Дітківський Євген завітали до Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів художнього профілю №1 ім. Макаренка для проведення інформаційно-профілактичної та просвітницької роботи. Про це повідомляє Ірпінська міська рада на своєму сайті.

1040_02b2263a1b2966a74cd985d714a143

Одне з питань, що порушувалось під час профілактичного заходу – питання безпеки та захисту від посягань на людську гідність та особистість. Школярам наводилися приклади про випадки жорстокого поводження людей у дитячому середовищі, порушення прав дітей з метою втягнення їх у злочинну діяльність (за допомогою мережі Інтернет).

Згідно законодавства України особи несуть кримінальну відповідальність за ряд злочинів, пов’язаних з незаконним використанням та розповсюдженням інформації мережею Інтернет неетичного (злочинного) характеру, яка може заподіяти іншій людині шкоду.

9_3

Під час дискусій не важко помітити іскри в очах слухачів, а потреба у майбутньому проводити побільше таких зустрічей відчувалася як ніколи.

Варто пам’ятати, що Інтернет – це не лише засіб отримання інформації, але й дуже розповсюджений спосіб обману та інших “цікавинок”, що здатні ламати долі.

Бережіть себе та дітей!

Bookmark the permalink.

Comments are closed