Ірпінські школярі зможуть отримати стипендії від нідерландської компанії

Учора в Ірпінській міській раді відбулася презентація нового спільного соціального проекту в рамках співпраці між Ірпенем та нідерландською компанією “ControlPay” в Україні. Про це повідомляє Ірпінський портал.

На заході були присутні  заступник очільника Ірпеня Дмитро Христюк, депутатат Ірпінської ради Анастасія Попсуй, заступник мера Ірпеня Наталія Семко, разом з представниками освітянських закладів нашого міста та спорту та разом з представницею компанії  “ControlPay” в Україні.

DSC08354

Під час презентації детально обговорили шляхи  співпраці у цьому новому та цікавому соціальному проекті для Ірпеня. Зокрема, було вирішено, що вже з наступного тижня, 65 відмінників наших шкіл з 7 по 11 класи та 100 кращих спортсменів Ірпеня будуть отримувати  щомісячно  стипендії від  компанії “ControlPay” в Україні.

“Стимулювання завжди потрібно. Я думаю, що це чудовий захід. Дитина може вперше в житті отримати свої зароблені гроші. Нам необхідна стимуляція до знання”, – розповів начальник управління освіти і науки Ірпінської міської ради Ярослав Маляренко.

В рамках реалізації проекту кожній дитині, яка матиме право на стипендію, буде оформлена картка “Junior” і до кінця навчального року платитиметься стипендія у розмірі 300 грн. Після закінчення року знову здійснюватиметься добір школярів на стипендії.

Нагадаємо, що нещодавно на базі Ірпінської СЗШ №12 з вивченням іноземних мов (школи лінгвістики) відбувся обласний фестиваль “Інноваційна діяльність закладів Київщини за науково-педагогічним проектом “Інтелект України”. Суть цього проекту полягає не в насиченні дитини поглибленими знаннями, а у набутті нею, перш за все, необхідних навичок роботи з інформацією, аналізу, гнучкого творчого мислення, самоконтролю та самооцінки тощо.

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.