![233196662_3162634997356334_1158503554053444134_n-1536x1024](https://irpin.news/wp-content/uploads/2021/08/233196662_3162634997356334_1158503554053444134_n-1536x1024-1.jpg)
Учора в Міжнародному аеропорту «Бориспіль» урочисто зустрічали ірпінську борчиню Ірину Коляденко, яка привезла з Токіо бронзову медаль Олімпійських ігор.
Привітати землячку приїхали заступники Ірпінського міського голови Андрій Кравчук та Ігор Дворніков, депутати міськради, голова відділення Національного олімпійського комітету України в Київській області Ігор Малинський, начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Сергій Тимофєєв, срібний призер Олімпійських ігор 2012 року Валерій Андрійцев, родичі, друзі Ірини, журналісти й уболівальники. Зустрічаючи спортсменку, вони скандували «Вітаємо!», а також олімпійське гасло «Швидше, вище, сильніше – разом!».
![230908281_3162635634022937_8407348826432032384_n-683x1024](https://irpin.news/wp-content/uploads/2021/08/230908281_3162635634022937_8407348826432032384_n-683x1024-1.jpg)
Ірина подякувала всім, хто її підтримував. За її словами, олімпійська медаль – це спільна перемога.
«Багато ірпінців проводжали мене на Олімпійські ігри, вболівали за мене й підтримували, спостерігали, як я виступала. І я щиро вдячна, що в мене є така підтримка міста», – сказала спортсменка.
За словами Ірини, її метою є золота медаль наступної Олімпіади: «У Токіо я їхала по золото, але цього разу – бронза, тому мета залишається. Тож будемо працювати далі».
Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!