![photoeditorsdk-export-2021-02-12T113349.929](https://irpin.news/wp-content/uploads/2021/02/photoeditorsdk-export-2021-02-12T113349.929.png)
Ірпінські комунальники вже п’яту добу поспіль майже безперервно розчищають місто від снігових заметів. Спецмашини КП «Управління житлово-комунального господарства “Ірпінь”» ще вночі починають готувати дороги до проїзду автомобілів, а працівники благоустрою, двірники та інші співробітники комунальних підприємств, мобілізовані на боротьбу зі стихією, з раннього ранку чистять і посипають тротуари, пішохідні доріжки в парках і прибудинкові території.
Про це повідомляє Інформаційне агентство ITV.
![photoeditorsdk-export-2021-02-12T113643.238](https://irpin.news/wp-content/uploads/2021/02/photoeditorsdk-export-2021-02-12T113643.238.png)
Зокрема, як повідомляється на фейсбук-сторінці КП «Управління благоустрою міста», сьогодні з 6:00 працівники підприємства прибирають від снігу тротуари.
Крім того, з 7-ї години ранку інспектори благоустрою почали перевіряти, як підприємці Ірпеня розчищають території біля своїх об’єктів. «Кому подяка, кому припис або протокол за порушення», – зазначають комунальники.
![photoeditorsdk-export-2021-02-12T113522.292](https://irpin.news/wp-content/uploads/2021/02/photoeditorsdk-export-2021-02-12T113522.292.png)
Тим часом негода не вщухає. Синоптики знову оголосили на Київщині штормове попередження, в області зберігається жовтий рівень небезпеки. Протягом найближчої доби очікуються хуртовини, посилення швидкості вітру до 15–24 м/с.
Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!