![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/09/71008043_1370875963087611_3529264937400532992_n.jpg)
Сьогодні до Ірпінської міської ради завітали маленьких відвідувачів з ДНЗ № 6 м. Ірпеня “Радість”. Діти ознайомлювалися з роботою ЦНАПу та Муніципальної варти. Про це розповів перший заступник ірпінськго міського голови Олександр Маркушин.
“Виховуємо свідомих громадян з дитинства! Сьогодні ІМР приймала маленьких відвідувачів з ДНЗ № 6 м. Ірпеня “Радість”. Показали діткам, як відбувається управління містом, розповіли про роботу відділів, показали як працює Центр надання адміністративних послуг та Муніципальна варта міста. Приємно, що малеча з цікавістю слухала про роботу такої серйозної установи, а дорослі зарядилися гарним настроєм і позитивом. Чекаємо наступних екскурсантів. Можливо, серед них будуть майбутні управлінці”, – додав Маркушин.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/09/71236696_1370876283087579_4245929420998574080_n.jpg)