![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/11/IMG_4619-scaled.jpg)
Вихованці старшої групи “Усмішка” дитячого садочку “Радість” відвілали Університет державної фіскальної служби з метою ознайомлення із життям та діяльністю найбільшого в їхньому місті навчального закладу та найунікального у всій Україні, а також із майбутніми професіями.
Про це повідомили на сайті університету.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/11/IMG_4658-scaled.jpg)
Зустріч організував відділ пропускного режиму та штабу цивільної оборони спільно з відділом організації виховного процесу та соціальних питань, а провела ознайомчу екскурсію начальник відділу пропускного режиму та штабу цивільної оборони Крістіна Шатохіна разом із студентами.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/11/IMG_4549-scaled.jpg)
Гості університету фото та релаксзони сприйняли позитивно. Дітки взяли участь у робочій нараді проректора з адміністративно-господарської діяльності Олександра Фокіна та відвідали казарму, де з обережністю спілкувалися із студентами факультету податкової міліції.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/11/IMG_4498-scaled.jpg)
Малюкам надзвичайно сподобались малюнки на стінах Навчально-наукового інституту гуманітарних наук, також, їх зацікавив центр творчого розвитку студентів та курсантів “Сузір’я”.
- Читайте також: В ірпінському дитсадку впроваджують ідею “Кольорового тижня”