![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/11/e4eb5c5e-0c92-4f14-8af1-afa9c6dacad4_5dd6a30ea6ba1.jpeg)
Гостомельська селищна рада відмовилася передавати на баланс Ірпінського відділу освіти другий поверх школи №15. Таке рішення ухвалили на черговому засіданні сесії у відповідь на звернення Ірпеня.
Батьки учнів школи, які прийшли на сесію разом з дітьми, таким рішенням розчаровані. Адже два поверхи школи перебувають на балансі різних установ. А це дуже ускладнює процес капітального ремонту та розширення цього закладу освіти.
Детальніше – у сюжеті Інформаційного агентства ITV: