Восени дитсадочки Ірпеня очікують “поповнення”

23 Червня 2017

В Ірпені цієї осені буде відкрито новий дитячий садочок. Про це повідомив перший заступник Ірпінського міського голови Дмитро Христюк на своїй сторінці у Facebook.
“Сьогодні спільно із заступником міського голови з гуманітарних питань Наталією Семко перевірили процес будівництва нового комунального дитячого садочку “Колібрі” по вулиці Григорія Сковороди, який плануємо відкрити вже восени цього року!” – йдеться у повідомленні.За словами Дмитра Вікторовича, зараз активно тривають будівельні роботи, прокладається мережа внутрішніх комунікацій, проводиться зовнішній благоустрій території садочку, яка готується під будівництво багатофункціональних дитячих та спортивних майданчиків, додаткового озеленення та створення затишних умов для перебування і відпочинку вихованців. Це буде сучасний дитячий садочок, який відповідатиме усім санітарно-гігієнічним нормам перебування дітей.
Крім того, ведеться активна робота щодо остаточного корегування внутрішнього дизайну й замовлення комфортних дитячих меблів та іншого обладнання.
Процес будівництва триває під нашим постійним контролем. “Дякую депутату Ірпінської міської ради Ігорю Оверко та усій нашій команді за активну роботу у цьому напрямку!
Незважаючи на те, що нам постійно створюють різноманітні штучні проблеми, щоб наша команда не змогла реалізувати усі обіцяні громаді проекти розвитку, ми обов’язково вистоїмо! Розвиток Ірпеня не зупинити!” – наголошує Христюк.

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed