Прибиральниці Ірпінської міської ради вимивають розчинником залитий коричневою фарбою вхід до Прозорого офісу в міськраді.
Він забруднений внаслідок інциденту навколо місцевого афериста Євгена Мельничука. Хто плеснув фарбу під час ранкової штовханини – достеменно невідомо. Припускають, що сам Мельничук для самопіару, адже він майже не постраждав. Зате облито кілька працівників Прозорого офісу і весь тамбур з новим ремонтом. Особу обливача Муніципальна варта намагається встановити по камерах. Кажуть, що це був чоловік у червоній кепці.
“Воно, падло, піариться а нам це прибирати. Дихати хімією!”, – обурюється одна із прибиральниць.