Вони працюють в Ірпені: КП “Ірпіньжитлоінвестбуд”

27 Грудня 2016

Ще рік тому все, що мало комунальне підприємство «Ірпіньжитлоінвестбуд» – це 23 000 гривень боргу і повну відсутність будь-яких амбіцій і планів на світле майбутнє. Доки його не запропонували очолити Ігорю Дворнікову.

“Те, що мені, можна сказати, кинули виклик мене дуже зацікавило. Це не те, як все вже працює налагоджено, – це не для мене” – розповідає Дворніков.

До цього Ігор Євгенович встиг попрацювати на вищих керівних посадах, в тому числі в міжнародних компаніях. І маючи величезний досвід, він вкотре довів, що можна робити дива навіть там, де в них вже давно не вірять.

“Ми розібрались із послугами, які надає підприємство та які могло б надавати, додали деякі у список платних послуг. І вже скоро ми змогли вийти і мінусу і перейти до активної роботи” – згадує очільник “Ірпіньжитлоінвестбуд”.

Безымянный

Обіг коштів у підприємства порівняно з минулим роком збільшився у 2 рази і зріс майже до 4 млн грн. Цього року КП заплатило понад 1.5 млн гривень податків у бюджет міста, що є одним з найкращих показників серед усіх комунальних підприємств.

586258c49399d

Задля досягнення успіху довелося й багато чого змінити: по-перше, реорганізували бугалтерію – це дозволило у короткі строки отримувати інформацію. По-друге, збільшили штаб працівників.

Сьогодні кадрова політика “Ірпіньжитлоінвестбуд” направлена на створення нових робочих місць та залучення як нових досвідчених фахівців, так і молодих спеціалістів. Наразі штаб підприємства складає 25 осіб. Кожен із фахівців це гарант якості.

2017 рік комунальне підприємство хоче повністю присвятити дорогам, особливо тим, які знаходяться далі від центру, а також реконструкції шкіл та будівництві дитячих садків.

Детальніше у сюжеті “Ірпінь-ТБ”:


 

“Ми робимо усе якнайраще та стоїмо на сторожі інтересів громади” – Ігор Дворніков.


 

Bookmark the permalink.

Comments are closed