Фіскальний університет – переможець міжнародного конкурсу

Нещодавно у Європейському університеті відбувся Міжнародний правничий конкурс імені В.М. Корецького з європейського права в галузі прав людини. Про це повідомляється на офіційному сайті вишу. 

прол

Команда у складі студента Університету Максима Тесляра та студентки юридичного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка (бакалавра з права Університету державної фіскальної служби України) Аніти Тесляр перемогла у фіналі та була нагороджена дипломом першого ступеня.

Як повідомляється, конкурс складався із двох турів: письмового та усного. Письмовий тур полягав у виконанні завдань на підставі фабули, яка попередньо надсилалася кожній команді-учасниці. Усний тур Конкурсу полягав в імітації судового засідання в навчальному форматі, аналогічному провадженню в Європейському суді з прав людини.

Довідка. Міжнародний правничий конкурс імені В.М. Корецького (Volodymyr M. Koretsky International Law Competition) – престижний український правничий конкурс міжнародного рівня, організатором якого є Міністерство юстиції України, а координаторами Конкурсу є Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України та Інститут держави і права імені В.М. Корецького Національної академії наук України.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.