Володимир Карплюк: відновлення Бородянки зупинено через політичні інтриги нардепки Ольги Василевської-Смаглюк

Селище Бородянка Київської області у лютому-березні 2022 року прийняло на себе перші удари ворога. З того часу минуло майже два роки, але місцеві суперечки стояли на заваді відновленню. За словами голови Інвестиційної ради Ірпеня Володимира Карплюка, основна причина цього — це політичні інтриги народної депутатки України Ольги Василевської-Смаглюк.

«Головна причина місцевих політичних інтриг — це намагання народної депутатки Ольги Василевської-Смаглюк взяти під контроль відбудову Бородянської громади. Скільки фірмам, наближених до таких депутаток, потрібно ще нагребти підрядів, щоб нарешті нажертися бюджетних коштів?, — наголошує Карплюк.

Він також зазначив, що шляхом довгих консультацій між політичними силами та місцевими депутатами Бородянка отримала шанс на початок ефективного відновлення та подальшого розвитку, без чвар і без інтересів народних депутаток.

І вона почала обливати лайном всіх, хто за конструктивну роботу у громаді — опонентів, місцевих депутатів, колег по партії «Слуга народу».

«Їй не звикати, бо вони стала депутаткою за квотою скандального фігуранта кримінальних проваджень Олександра Дубінського, який перебуває під санкціями США за проросійські позиції. Разом із Сашком депутатка (а тоді ще медіа-кілер на каналі Коломойського 1+1) у своєму інформаційному лайні забули про дещо розповісти. Про те, як в перший день війни разом з колишньою міською управлінською командою кинула жителів Бородянки на призввлоляще і з наявною публічною інформацією поїхала за кордон. Про те, що за цей період народна депутатка нічого не зробила для відновлення громади. Про те, як ви 24 лютого 2022 року закликали людей «залишитися вдома» замість того, щоб організувати евакуацію цивільного населення. Такі, як Смаглюк та її керівник Дубінський — підводять своїми діями та бездіяльність команду чинного Президента», — розповів голова Інвестради.

398930766 895239471969576 1314575500802614135 N
398819879 895239478636242 6634905090705755661 N

Володимир Карплюк звернувся до нардепки і запропонував їй зайнятись питаннями відбудови замість «політичного інтригантства».

«Пані депутатко, візьміть приклад з Володимира Зеленського і займіться допомогою армії та відбудовою країни замість притаманного вам політичного інтриганства. Ми добре памʼятаємо намагання спільно з Дубінським виторговувати ірпінські комунальні підприємства в замін на вашу політичну прихильність. Політика для вас бізнес. Але відновлення — це не політика. Ви не потрібні Бородянці. Потяг йде без вас та без Дубінського. У вас інший потяг. Потяг до грошей», — наголосив Карплюк.

Він впевнений, що багастрождальну Бородянку буде відновлено. «Саме це потрібно сьогодні громадам Київщини. А політичні інтриги залиште при собі», — підсумував Карплюк.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.