Володимир Карплюк продовжує відповідати на запитання мешканців Ірпінської громади щодо відбудови житлового фонду

Голова Фонду відновлення Ірпеня Володимир Карплюк опублікував нову відеорозповідь, у якій відповів на запитання мешканців Ірпінської громади щодо відбудови житлового фонду.

«Друзі, продовжую відповідати на ваші запитання щодо відбудови житлового фонду Ірпінської громади. Як і обіцяв, роблю все можливе, щоб власники пошкодженого житла володіли інформацією щодо перспектив відбудови своїх домівок», — розповів Карплюк.

Він також додав, що якщо менканці громади мають запитання, то можуть їх залишати коментарях чи в особистих повідомленнях на сторінці у фейсбуці.

«Якщо у цьому відео я не встиг відповісти на чиїсь питання — напишіть їх ще раз в коментарях чи в особистих повідомленнях на моїй сторінці у фейсбуці і я прокоментую ситуацію по Вашому будинку в наступному випуску», — наголосив Карплюк.

Нагадаємо, нещодавно Володимир Карплюк опублікував першу відеорозповідь про хід відбудови житлового фонду Ірпінської громади.

Також голова Фонду відновлення Ірпеня презентував новий відеопроект «Чесна відбудова», у якому буде розповідати про реальну вартість будівництва нового житла для мешканців Ірпінської громади, постраждалої від російської агресії.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.