У КОВА провели чергову нараду щодо ходу відбудови об’єктів за програмою UNITED24

У Київській обласній військовій адміністрації провели чергову нараду щодо ходу відбудови об’єктів області за програмою UNITED24. У залі адміністрації зібрали підрядників, які відбудовують об’єкти області. Наразі роботи активно тривають на 17 із 18 об’єктах. Про це повідомили у телеграм-каналі КОВА.

Зауваження виникли одразу по двох об’єктах у селі Мила. На одному об’єкті відставання від графіку на два тижні, на другому — через дії підрядника затопило квартири мешканців. Очільник КОВА Руслан Кравченко пообіцяв приїхати у село з перевіркою.

Основні порушення по інших об’єктах — це відставання від графіку, недостатня кількість робітників та якість робіт.

«Усіх підрядників попередив, що за порушення умов договору доведеться юридично відповідати. Від штрафних санкцій до розірвання договору. Всі брали на себе конкретні зобов’язання. Мають їх виконувати. Мешканці не мають бути заручниками, чути незрозумілі пояснення, чому роботи ведуться неякісно, або, що заважають погані погодні умови. У всіх часу було достатньо. Ніхто не змушував підрядників брати участь у тому чи іншому тендері та підписувати договір. Тому слухати, що не можуть працювати, бо в листопаді «раптово» пішов дощ, ніхто не буде», — наголосив Руслан Кравченко.

Нагадаємо, за програмою UNITED24 в Ірпені відбудовують 7 об’єктів.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.