Вимоги “Народного фронту” враховані в проекті Держбюджету на 2019 рік

19 Жовтня 2018

У проекті Держбюджету на 2019 рік, який було ухвалено в першому читанні,  збережені традиції Уряду Арсенія Яценюка щодо фінансування безпеки і оборони.

Про це заявив Керівник фракції “Народний фронт” Максим Бурбак, спілкуючись із журналістами.

“Ті традиції, які були започатковані Урядом Арсенія Яценюка стосовно фінансування безпеки і оборони України на рівні не менше 5% ВВП –  продовжуються. Понад 200 млрд грн на заходи з безпеки і оборони. Передбачається суттєве збільшення зарплатні нашим військовослужбовцям, працівникам ДСНС, прикордонникам, працівникам Міграційної служби, правоохоронцям”, – розповів Максим Бурбак.

“Бюджетом передбачається підтримка і продовження реформ освіти, охорони здоров’я, реформи децентралізації. Суттєво збільшується інфраструктурна субвенція об’єднаним територіальним громадам – це дуже важливо, адже уряд повинен підтримувати ОТГ і громади, які наважилися піти на об’єднання”, – відзначив керівник фракції “Народний фронт”.

Він висловив впевненість, що Кабінет Міністрів вчасно опрацює поправки народних депутатів і головний фінансовий документ бути прийнятий незабаром.

“Вітаю, що ми пройшли сьогодні перше читання. Вважаю, що Уряду вистачить професійності, бюджет буде доопрацьований і ми вийдемо на результативне друге голосування”, – резюмував Максим Бурбак.

Bookmark the permalink.

Comments are closed