Викладач музичної школи з Ірпеня представила Україну в Тунісі

Відома в Україні піаністка, викладач Ірпінської дитячої музичної школи Анастасія Лук’яненко солірувала у рамках щорічного 32-го Міжнародного фестивалю симфонічної музики в Тунісі. Про це розповів ірпінський міський голова Володимир Карплюк.

“Анастасія поїхала на фестиваль у складі Заслуженого академічного симфонічного оркестру “Національної радіокомпанії України”. Як соліст вона виконала з оркестром “Рапсодію в стилі блюз” Джорджа Гершвіна і частину Концерту Моцарта. Виступ відбувся в амфітеатрі Ель-Джема – третім за розмірами після Колізею і Капуї (Італія), місткістю 30 тисяч осіб, відомому тим, що саме там знімався фільм “Гладіатор”, – написав на своїй сторінці у соцмережі Карплюк.

За словами мера, Анастасія Лук’яненко разом зі своїм чоловіком Дмитром Медолизом, теж викладачем музичної школи, виступили з ініціативою проведення фестивалю класичної музики в Ірпені. “Думаю, що такий фестиваль був би логічним доповненням до мистецьких традицій нашого міста і додав би більш масштабного звучання Ірпінському Парнасу. Зараз ми розглядаємо таку ідею”, – зазначив Володимир Карплюк.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.