![photoeditorsdk-export-2022-01-12T111618.882](https://irpin.news/wp-content/uploads/2022/01/photoeditorsdk-export-2022-01-12T111618.882.png)
Ще один пункт обігріву організував в Ірпені депутат міської ради від партії «Нові Обличчя» Антон Головенко разом із членами Громадської ради учасників АТО. Розташований він у Ветеранському центрі по вул. Центральній, 55. Про це повідомляють на офіційному сайті Ірпінської міської ради.
У приміщенні можна врятуватися від холоду та випити гарячого чаю з печивом.
Час роботи цього пункту обігріву – з 8:00 до 17:00
Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!