Володимир Карплюк подякував обласним депутатам за сприяння у будівництві дороги по вул. Технологічній в Ірпені

IMAGE-2022-01-12-175802

Голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк подякував депутатам Київської обласної ради Георгію Цагареішвілі та Марії Шевченко за сприяння в реалізації проєкту будівництва дороги по вулиці Технологічній в Ірпені, назвавши її стратегічною артерією міста. Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці.

«Я щиро дякую депутату Київської обласної ради, лідеру фракції «Європейська Солідарність» Георгію Цагареішвілі та депутатці облради від «ЄС» Марії Шевченко, які є депутатами від нашого округу, за особисте сприяння в реалізації цього проекту та активну підтримку Ірпінської громади на рівні області… Точно знаю, що без потужної підтримки в обласній раді, без наполегливості та принциповості Георгія Цагареішвілі, зокрема, цей проект ще довгі роки залишався б просто мрією», – написав  Володимир Карплюк.

Він наголосив, що дорога по Технологічній є стратегічною артерією міста, а її будівництво стало одним з найбільших проєктів громади у 2021 році.

«Один із найбільших проектів, який був реалізований в Ірпені минулого року – будівництво нової дороги на вулиці Технологічній. Це – стратегічна артерія нашого міста, адже щодня нею користуються не лише сотні містян, але й тисячі мешканців сусідніх населених пунктів, які транзитом рухаються в бік столиці», – розповів Карплюк.

За його словами, у 2021 році на ремонт Технологічної витрачено близько 25 млн грн. З них – 9,2 млн виділено з міського бюджету, а решту – з обласного. Будівництво дороги продовжиться цього року.

«Цього року обласна рада має довиділити свою частку фінансування для завершення будівництва. Роботи продовжаться на ділянці від Джерельної до Соборної. Щойно дозволять погодні умови, підрядна компанія почне працювати», – зазначив Володимир Карплюк.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.