Вчителька з Ірпеня увійшла до ТОП-50 фіналістів премії Global Teacher Prize Ukraine

Вчитель англійської мови Ірпінської спеціалізованої школа № 2 з поглибленим вивченням економіки та права Світлана Маркелова ввійшла до ТОП-50 престижної премії Global Teacher Prize Ukraine.

Це щорічна національна премія, заснована ГС “Освіторія” у 2017 році, її місія — підкреслити важливість педагогічної праці в Україні. 
Після визначення ТОП-50 починається етап скайп-співбесід та написання есе. Анкети фіналістів оцінюватимуть представники дружніх освітніх організацій — EdCamp, Microsoft, EdPro, !FEST/Школа вільних і небайдужих, НОВІ, Grade Education Center.

“Ми щиро радіємо досягненням Світлани Маркелової, вітаємо її із заслуженим визнанням і бажаємо успіху у фіналі!”, – написала на своїй сторінці у соцмережі очільниця Ірпеня Анастасія Попсуй.

До слова, 31 серпня будуть названі імена ТОП-10 вчителів країни, з яких оберуть одного переможця. Переможець отримає 250 тисяч гривень, поїздку у Дубай на Global Education & Skills Forum у березні 2020 року, один рік навчання від Освіторії та цінні призи.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.