В Україні запустили прийом заявок на фінансування стартапів

В Україні запустили прийом заявок на фінансування стартапів. Про це повідомив Прем’єр-Міністр України Олексій Гончарук на своїй сторінці у соцмережі.

Загальний бюджет програми — 440 млн грн. 
Подати свою заявку можуть всі охочі українські бізнес-проєкти на стадіях pre-seed та seed за цим посиланням: https://usf.com.ua/uk/

За словами Гончарука, вже до кінця цього року стартапам, які пройдуть відбір, нададуть 40 млн грн фінансування на розвиток. Наступного ж року – по 60 млн у квартал, а це 240 млн в цілому за рік. 

Основні сфери фінансування включають штучний інтелект, доповнену реальність, Big Data, блокчейн, кібербезпеку, оборону, медицину та охорону здоров’я, подорожі, фінансові технології, освітні технології, робототехніку, професійні послуги, програмне забезпечення як послугу, виробництво, електронну комерцію, інтернет речей. 

Шляхом підтримки стартапів та заохочення українців до підприємництва, ми посилимо розвиток української економіки та створимо додаткові робочі місця. Ці аспекти є чинниками загального добробуту українців.

“Нам важливо розвивати креативну економіку країни. Знання, таланти та навички – новий капітал сучасного світу”, – додав Гончарук.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.