В Коцюбинському оновлюють огорожу довкола кладовища

Біля кладовища у Коцюбинському почали реставрувати огорожу, яка уже давно перебуває у дуже занедбаному стані. Спочатку її обкладають пінопластом, потім – будівельною сіткою, тоді штукатурять і білять. Така реставрація є досить затратною, проте надійною.

jlb.j

jhn

viber hj

З проханням допомогти оновити огорожу в.о. селищного голови Юлія Главацька звернулася до міського голови Ірпеня Володимира Карплюка. Після спільного обговорення проблеми було вирішено залучити спонсорів. Частину коштів надав директор компанії «Агромат» Рева Володимир Іванович, частину – представники партії «Нові обличчя».

Варто сказати, що після того, як почалися роботи з оновлення огорожі, екс-голова Коцюбинського Ольга Матюшина заявила, що цим займається саме вона. Перед Поминальними днями нею були найняті двоє людей, які поверхово поштукатурили і побілили паркан, після чого їх там ніхто не бачив.

Нагадаємо, що наразі в Коцюбинському тривають роботи з реконструкції вулиць: ремонтуються дороги, викладається бруківка, реставруються під’їзди, активно проводяться роботи з будівництва паркової зони навколо Будинку культури. 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.