Учора в Ірпінському ліцеї №3 з нагоди Дня Українського козацтва відбулася Спартакіада допризовної молоді. У заході взяли участь 8 закладів освіти Ірпеня, кожен з яких представляв від себе команду з 6 юнаків 9-11 класів. Про це повідомили в Ірпінській міській раді.
В рамках спортивних змагань учасники виконували такі дисципліни: біг на дистанцію 100 метрів; підтягування на перекладині; метання малого мʼяча на дальність; стрибки з місця в довжину; перетягування канату; біг на дистанцію 400 метрів.
![391539920_713425994159373_2486518052985978499_n](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/10/391539920_713425994159373_2486518052985978499_n-1024x768.jpg)
![391532792_713425970826042_6716405462966373295_n](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/10/391532792_713425970826042_6716405462966373295_n-1024x769.jpg)
Командам зараховувались лише 5 найкращих результатів з кожної дисципліни.
За підсумками змагань 1 місце зайняв Ірпінський ліцей №3, 2 місце – Ірпінський ліцей №1, 3 місце – Ірпінський ліцей №2.
![391553435_713426074159365_3526548713393424638_n](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/10/391553435_713426074159365_3526548713393424638_n-1024x769.jpg)
![391539861_713426104159362_3455558750452634732_n](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/10/391539861_713426104159362_3455558750452634732_n-1024x768.jpg)
Нагадаємо, нещодавно відбулося відкриття Ірпінського ліцею № 3 – найбільш постраждалого закладу освіти від російської агресії. Ліцей вдалося відновити під патронатом Дитячого фонду ООН – UNICEF. Наразі – це найбільший у світі проєкт, реалізований UNICEF.