В Ірпені розбудовують місцеву систему запобігання та протидії домашньому насильству

Нещодавно представники Ірпінської громади долучилася до робочої зустрічі з питань розробки плану спільних дій щодо розбудови місцевої системи запобігання та протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству. За результатами зустрічі в Ірпені протягом трьох років планують розвивати соціальну інфраструктуру, яка забезпечуватиме безпеку від різних форм насильницьких дій. Про це повідомила депутатка Ірпінської міської ради Оксана Нечитайло.

Зустріч відбулась у «Конференц-Холі Ірпінь» за підтримки Фонду Народонаселення ООН в Україні — UNFPA Ukraine у межах проєкту «Міста й громади вільні від домашнього насильства».

Завдяки спільній роботі з представниками поліції, безоплатної правової допомоги, освіти та спеціалізованих сервісів визначили дорожню карту створення місцевої системи запобігання та протидії домашньому насильству.

«У межах проєкту «Міста й громади вільні від домашнього насильства» протягом трьох років в Ірпені створюватиметься соціальна інфраструктура, яка гарантуватиме безпеку постраждалим внаслідок різних форм насильства. Крім того, наші соціальні працівники, освітяни, правозахисники, медики й громадські діячі матимуть можливість пройти відповідне навчання. Отож, дорожню карту визначено. І лише спільною роботою над її реалізацією, наша мета буде досягнута», — повідомила Оксана Нечитайло.

387756094_6483768305083176_350173948159316487_n

Нагадаємо, що якщо ви стали свідком чи жертвою домашнього насильства потрібно звернутись до Служби у справах дітей та сім’ї Ірпінської за номером телефону: 04597 63-080

Bookmark the permalink.

Comments are closed.