У дитячій поліклініці, що на Садовій в Ірпені, встановили 60 сонячних панелей потужністю 24 кВт. Про це повідомив перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук.
Електростанція не тільки забезпечить безперебійну роботу поліклініки у разі відключень, а й зекономить медзакладу до 250 тисяч гривень на рік.
«Сонячні панелі доповнені установками для зберігання енергії, які дозволять забезпечити енергоживлення поліклініки щонайменше на 8 годин у випадку відсутності електроенергії. Реалізація такого проєкту підвищить безпеку енергопостачання медичного закладу, забезпечить надійний захист та безперебійне надання медичних послуг», — зазначає Андрій Кравчук.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-19_11-59-11.jpg)
Нагадаємо, на початку серпня бахмутська компанія «Енерго-Індастрі» домовилась з Ірпінської міською радою про встановлення тестової сонячної електростанції на КП «Ірпіньводоканал». Надалі планують обладнати такими станціями усі комунальні підприємства Ірпеня.