В Ірпінській дитячі лікарні облаштовують сучасну кімнату відпочинку

Вже незабаром в Ірпінській дитячій лікарні відкриють сучасну яскраву кімнату відпочинку та дозвілля для дітей. Кошти для цього – 50 тис. грн надійшли завдяки місцевій громадській організації “Життя спочатку”. Про це “Правді Ірпеня” повідомив начальник управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та ЖКГ Андрій Літвинов.

“ГО “Життя спочатку” подали свій проект на конкурс “Лікарня, дружня до дитини” від компанії “MetLife” і перемогли. Таким чином, вони показали, що залучати зовнішні інвестиції у місто – реально. 50 тис.грн компанія перерахувала на матеріали для облаштування кімнати. Гроші на ремонтні роботи виділить місто”, – зазначив Літвинов.

Відкрити оновлену дитячу кімнату, де зможуть відпочивати та цікаво проводити час маленькі пацієнти лікарні, планують до 10 березня.

Нагадаємо, що ГО “Життя спочатку” стала співзасновником громадської спілки “Ірпінська Агенція Розвитку” або “Irpin Development Agency”. До неї увійшло 15 громадських організацій. Зокрема, ГО “Громадський центр городян “Перспектива”, Благодійний фонд “Фонд громади Приірпіння”, ІМ ГО “Ірпінчани”, ГО “Ірпінська міська спілка воїнів – учасників антитерористичної операції”, БО “Фундація добрих справ” та інші. Очолила спілку Олена Чернявська, голова ГО “Міжнародний центр розвитку смарт суспільства”, кандидат економічних наук, доцент Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана. Працюватиме Агенція саме на залучення міжнародних інвестицій від благодійних фондів та грантових програм у розвиток регіону.  

Bookmark the permalink.

Comments are closed.