В Ірпені з’явиться футбольний клуб

В Ірпені буде футбольний клуб “Чемпіон-Ірпінь”, який працюватиме під егідою Федерації Футболу України. Про це повідомляється на  сайті Ірпінської міської ради. 

13886835_10154057933294475_7786047547989711609_n

Роботу Ірпінського футбольного клубу планують почати вже з вересня, а тренування проходитимуть на нещодавно відкритому стадіоні “Чемпіон”. Розпочнуть із формування трьох основних команд різних вікових груп шкільного віку. Тренерська рада Ірпеня розпочне конкурсний відбір юних футболістів до основних складів нашого футбольного клубу вже у вересні.

Умови конкурсного відбору будуть офіційно оприлюднені в місцевих засобах масової інформації та соціальних мережах. Кожен бажаючий ірпінець або мешканець Приірпіння шкільного віку зможе взяти участь у конкурсному відборі до основного складу клубу “Чемпіон-Ірпінь”.

Нагадаємо, що 30 липня, в Ірпені відбулося грандіозне відкриття міського стадіону “ЧЕМПІОН”, приурочене до старту Олімпійських ігор-2016 у Ріо-де-Жанейро. Незважаючи на надзвичайно спекотну погоду, цю подію відвідало більше 2 тисяч ірпінців та гостей міста. Прибуло і чимало почесних гостей: відомі спортсмени, олімпійці, майстри спорту, представники влади міста, київської обласної та районної рад.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.