В Ірпені вшанували бійців територіальної оборони

Сьогодні в Ірпені відзначили День бійця територіальної оборони. Святковий захід пройшов за участю школярів, представників військового комісаріату, учасників АТО та членів загонів територіальної оброни регіону. Говорили про важливість оборони на місцях, забезпечення відповідної підготовки чоловіків та виховання молоді як гідних захисників держави. Привітали та відзначили почесними грамотами і пам’ятними подарунками кращих бійців територіальної оборони Ірпеня.

“Сьогодні у лавах бійців територіальної оборони нашого регіону 278 чоловіків переважно 40-60 років. Це підприємці, лікарі, вчителі, інженери та представники інших професій. Щомісяця вони відвідують заняття з різних військових дисциплін, практичні заняття зі стрільби, розвідки, рукопашного бою, тактичної медицини тощо”, – розповів кореспондентам “Правди Ірпеня” заступник військового комісара з питань територіальної оборони, підполковник Андрій Лазарев.

У рамках заходу також відбулися змагання із перетягування канату учнів Ірпінської ДЮСШ. А також показові виступи юних захисників держави із гуртка молодіжно-патріотичного виховання Центру творчості дітей та юнацтва м. Ірпінь “Ратібор”. Молоді бійці продемонстрували, наскільки добре знайомі з військовою справою, тактичним рухом, як вправно володіють зброєю та різними видами бойових мистецтв.

Нагадаємо, що відповідно до розпорядження голови КОДА цього року на Київщині вперше проводиться День бійця територіальної оборони. Найбільше святкових заходів у районах області відбудеться 7 жовтня.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.