В Ірпені виступала “Ліга Сміху”

У рамках всеукраїнського туру з нагоди 5-річчя фестивалю “Ліга Сміху”, гумористи завітали до Національного університету фіскальної служби України. Протягом двох годин студенти безперервно сміялися і аплодували командам “Вінницькі”, “30+” та Збірній Кременчука, а також задавали питання на “розминці”. Про це повідомляється на сайті Університету.

Загалом в ювілейному турі паралельно працюватимуть 5 складів найпопулярніших команд. «У гумористичному марафоні візьмуть участь команди – “Загорецька Л.С.”, “VIP-Тернопіль”, “Вінницькі”, Луганська збірна, “Дніпро”, “Тріо різні”, “Ніколь Кідман”, “Стадіон «Діброва”, “Ветерани космічних військ”, “Отдыхаем вместе”, Збірна Кременчука, “30+” та інші.

Про старт ювілейного всеукраїнського туру оголосив ведучий і продюсер проекту Володимир Зеленський під час зйомок Зимового Кубка “Ліги сміху”. «Давайте відзначати п’ятиріччя разом!”, – сказав він і передав естафету Національному технічному університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”.

За попередніми даними, уже заплановано близько 90 концертів, на які студентам можна потрапити абсолютно безкоштовно.  Потрібно лише мати студентський квиток та заповнити спеціальну форму на сайті туру: http://ligasmeha.kvartal-concert.com/.

По завершенню концерту, гумористи разом із студентами НУДФСУ передали естафету Національному університету “Чернігівський колегіум” імені Т. Г. Шевченка”.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.