Активісти Євромайдану, ветерани АТО та волонтери в Ірпені біля міської ради провели флешмоб на згадку про події на Майдані. Зокрема, вони розпалили в бочці багаття, гріли чай, пригощали всіх перехожих. З імпровізованої сцени лунала музика, звучав Гімн України.
Люди пили чай і в мирній, спокійній обстановці згадували всі події, емоції та переживання в ті дні три роки тому.
Загалом атмосфера була мирною та братерською. Прості перехожі час від часу приєднувались до гурту активістів.
Фото Володимира Шилова