В Ірпені відкрили ще одне відділення Медичної мережі “Добробут”

Добробут_Фото_5

10 червня відбулося урочисте відкриття ще одного відділення Медичної мережі «Добробут» у місті Ірпінь за адресою: вул. Грибоєдова, буд. 8-а.

Медичний центр у місті Ірпінь – це триповерхове приміщення площею 1 500 кв. м, яке працює без вихідних та щодня може приймати до 300 пацієнтів амбулаторно. Новий центр надаватиме широкий спектр послуг як дорослим, так і маленьким пацієнтам: консультації фахівців, діагностичні та лабораторні дослідження, комплексні програми здоров’я, послуги дитячої і дорослої стоматології, невідкладної допомоги. 

Добробут_Фото_7

Клініка надає повний цикл амбулаторно-поліклінічних і діагностичних послуг у зручний для пацієнта час. У Медичному центрі «Добробут»  приймають дитячі та дорослі лікарі, можна обрати фахівців для всіх членів своєї родини. У лікарів високий рівень професіоналізму та кваліфікації, а також великий практичний досвід. Медичний центр оснащено сучасним діагностичним обладнанням від провідних світових виробників.

Добробут_Фото_3

“Добробут” пропонує зручний режим роботи лікарів, консультації провідних фахівців ММ “Добробут”, щоб кожен пацієнт міг своєчасно отримати медичні послуги в зручний для себе час. Завдяки попередньому запису у “Добробут” немає черг, а смс-інформування допомагає нагадати про майбутній візит. Комфортні умови перебування в центрі і доброзичливий персонал допомагають мінімізувати стрес від відвідування медичного закладу.

“Добробут” пропонує зручний режим роботи лікарів, консультації провідних фахівців, щоб кожен пацієнт міг своєчасно отримати медичні послуги в зручний для себе час. Завдяки попередньому запису у “Добробут” немає черг, а смс-інформування допомагає нагадати про майбутній візит. Комфортні умови перебування в центрі і доброзичливий персонал допомагають мінімізувати стрес від відвідування медичного закладу.

Добробут_Фото_8

У Медичному центрі облаштовано emergency-палату та завжди в доступі дві бригади невідкладної допомоги «Добробут», що за потреби доставлять пацієнта до стаціонарного відділення. 

Керівник медичного центру «Добробут» у місті Ірпінь Гримковська Анна Олексіївна зазначила: «Новий медичний центр у місті Ірпінь для дорослих і дітей – це багатопрофільний медичний заклад, де відповідно до всіх вітчизняних і міжнародних медичних стандартів можна отримати консультації фахівців, пройти лабораторну й інструментальну діагностику, стати учасником комплексних програм здоров’я. Завдяки високому професіоналізму медичних працівників, використанню новітніх методів діагностики, а також технологічному оснащенню кожен пацієнт нашого центру отримає комфортне та ефективне лікування».

Добробут_Фото_6

Після урочистого відкриття клініки відбулася пресконференція, у якій взяли участь: генеральний директор ММ “Добробут” Калашніков Олег Володимирович, медичний директор з педіатрії ММ “Добробут” Риков Олексій Аркадійович, керівник Медичного центру “Добробут” у місті Ірпінь Гримковська Анна Олексіївна та мер міста Ірпінь Маркушин Олександр Григорович.

Пресконференцію розпочав генеральний директор ММ “Добробут” Калашніков Олег Володимирович. Він поділився планами на майбутнє та розповів про основні стратегічні цілі мережі.

“Сьогодні “Добробут” – це провідна Медична мережа, яка об’єднує команду фахівців вищого класу у 17 медичних центрах. Ми хочемо стати ближчими до наших клієнтів і дати можливість людям отримувати високоякісну медичну допомогу. Саме це визначило нашу стратегію на наступні кілька років. “Добробут” виходить за межі Києва, і першим кроком реалізації цієї стратегії стало відкриття клініки в Ірпені”, – повідомив Калашніков Олег Володимирович,генеральний директор Медичної мережі “Добробут”. 

Добробут_Фото_10

Мер міста Ірпінь Маркушин Олександр Григорович зазначив: “Багато мешканців Ірпеня та сусідніх міст їздять за отриманням медичних послуг до Києва. Я щиро радію, що Клініка “Добробут” відкрилася саме в Ірпені, тому що вже від сьогодні наші містяни зможуть отримати висококваліфіковану допомогу, не виїжджаючи до столиці. Той факт, що у нашому місті з‘явилася клініка такого рівня, свідчить про те, що Ірпінь – привабливий для підприємців та інвестицій. Це означає, що ми рухаємося у правильному напрямі!”

Провідні фахівці нової клініки провели екскурсію для представників ЗМІ та розповіли про переваги та нові послуги. Зокрема, ММ “Добробут” вперше запровадила VR-вакцинацію. Це новий підхід до стандартної процедури щеплення, який прийнятний до усіх типів вакцинації дітей. За допомогою шоломів віртуальної реальності звичайна процедура перетворюється на захопливу подорож до казкової планети.

Добробут_Фото_9

Захід відбувся у теплій, невимушеній атмосфері. Гості отримали безліч приємних вражень та побачили клініку на власні очі. 

Довідка: Медична мережа “Добробут” — приватна багатопрофільна лікарня, яка успішно працює в Києві з 2001 року та надає широкий спектр медичної допомоги як на первинному рівні, так і на рівні високоспеціалізованої медицини. Мережа об’єднує медичні центри та стаціонари для дорослих і дітей, службу невідкладної допомоги, стаціонар для дорослих з Центром неврології, Центр кардіохірургії, Клінічний центр онкології, Центр вертебрології, стоматологію, Центр дерматології та косметології. Більше інформації: www.dobrobut.com 

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.