Вихованці ірпінського спортклубу «Санчін» здобули призові місця на міжнародних змаганнях

200830943_1936648026510399_5376075912108331992_n

Вихованці ірпінського спортивного клубу «Санчін» здобули призові місця на міжнародних змаганнях з кіокушинкай карате, які проходили у Польщі та Болгарії. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

У Польщі за нагороди боролися 16 вихованців клубу «Санчін» і 15 із них здобули призові місця, 8 із них стали чемпіонами у своїх категоріях. У підсумку команда з Ірпеня зайняла перше командне місце.

У Болгарії за титули змагалися 5 юних ірпінських спортсменів і 4 із них піднялися на п’єдестал. З усіх українських клубів, що брали участь у турнірі, лише вихованка «Санчін» Мілана Ощекова стала чемпіонкою і здобула золоту медаль.

199423915_1936648023177066_8034342145946916717_n

«Вітаю вихованців ірпінського спортивного клубу «Санчін» із потужним виступом на міжнародних змаганнях!.. Дякую всім тренерам та керівнику клубу Ірині Петренко за виховання чемпіонів! А дітям бажаю не зупинятися на досягнутому. Нових вам перемог і успіхів!», – написав Олександр Маркушин.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!