В Ірпені відкрилася виставка живопису Владислава Задворського

photoeditorsdk-export-45

В Ірпінському історико-краєзнавчому музеї відкрилася персональна виставка живопису художника-імпресіоніста Владислава Задворського “Творчий шлях”. Експозиція налічує 107 полотен.

Про це повідомили на офіційному сайті Ірпінської міської ради.

“Незважаючи на негоду, в музеї зібралося чимало шанувальників мистецтва — Ірпінь багатий на таланти і на поціновувачів культури. Начальник відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міськради Євгенія Антонюк високо оцінила творчість художника. Керівник навчальної художньої групи Університету третього віку Наталя Синишин ще до початку презентації провела для своїх студентів навчальну екскурсію по виставці. З позитивною оцінкою і мистецтвознавчим аналізом представлених робіт також виступили відомі художники і педагоги Віктор Медведєв, Євгенія Харгрі, Сергій Перехожук, Сергій Сморчков, Ірина Мезеря, фотохудожник, письменник і журналіст Володимир Коскін”, — розповів на своїй сторінці у фейсбуці директор музею Анатолій Зборовський.

Він відзначив, що серед робіт, представлених на виставці, переважають ірпінські краєвиди й портрети ірпінців.

Виставка Владислава Задворського працюватиме в музеї протягом місяця. Як повідомила засновниця художньої школи класичного рисунку і живопису “Hurgri Art School” Євгенія Харґрі, після цього експозиція переїде в приміщення школи.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.