В Ірпені відбувся Кубок Ірпеня зі східних танців-2017

27 Червня 2017

Уперше в Ірпені відбулися масштабні змагання Приірпіння зі східних танців “Кубок Ірпеня “Беллі Елеганс-2017”. У конкурсі взяли участь студії та школи східного танцю Ірпеня, Бучі, Гостомеля, Ворзеля; приїхали також гості з Києва – окремі хореографи та дуети. Організатор змагань – Олеся Василець, засновник та директор Школи східних танців “ГЮРРЕМ” – запросила до поважної колегії журі професійних суддів зі східних танців – чемпіонів України, Болгарії, Грузії, Словакії та Великобританії. Однією з суддів була і мешканка Ірпеня, чемпіонка Болгарії Людмила Савенко.

“Подивіться, як розквітло наше місто Ірпінь! Будують нові парки, дороги, дитячі садочки та школи, на очах виростають сучасні багатоповерхові будинки європейського зразка! Навіть з Києва переїжджають люди сім’ями та купують квартири в Ірпені, знаходять тут роботу або відкривають власний бізнес та розвивають інфраструктуру нашого міста! І цим ми завдячуємо Ірпінській міськраді, зокрема розвиткові культури і спорту – відділу культури національностей і релігій та його начальникові Антонюк Євгенії Петрівні! Наші діти посідають призові місця в Європі та США і привозять в Ірпінь славетні перемоги і міжнародне визнання! От і сьогодні до нашого міста завітали почесні члени суддівської колегії зі світовим ім’ям, яких я безмежно рада вітати у стінах Центрального будинку культури і впевнена, що це лише початок нашої плідної та довготривалої співпраці!”, – поділилася Олеся Василець.

За результатами змагань чемпіонками Ірпеня стали:

Учениці студії східного танцю “Беллі Денс Студіо” Людмили Савенко

  1. Муц Тетяна (категорія “Ракс-шаркі”, соло)
  2. Власенко Анастасія (категорія “Табла”, дует)
  3. Савенко Людмила (категорія “Ракс-шаркі”, соло, професіонали)

Учениці Школи східних танців “ГЮРРЕМ”

  1. Джуган Софія (категорія “Ракс-шаркі”, формейшн, дует)
  2. Джуган Василина (категорія “Ракс-шаркі”, формейшн, дует)
  3. Петренко Марія (категорія “Трайбл”, “Танго-орієнталь” формейшн)
  4. Матвієнко Олександра (категорія “Ракс-шаркі”, соло, формейшн)
  5. Островка Вероніка (категорія “Ракс-шаркі”, соло)
  6. Коваленко Ангеліна (категорія “Ракс-шаркі”, соло)
  7. Комериста Євгенія (категорія “Табла”, “Імпровізація” соло)

Варто зазначити, що найближчим часом, 22 липня, відбудеться масштабний майстер-клас Школи східних танців “ГЮРРЕМ” у парку імені В. Правика із запрошенням професійного хореографа з Києва, чемпіонки Світу з беліденс класік та за підтримки спонсорів-підприємців Ірпеня.

Запрошуємо усіх!

Bookmark the permalink.

Comments are closed