В Ірпені відбувся благодійний квест зі спортивного орієнтування (відео)

Павло й Антоніна уже 15 років живуть в Ірпені. Досі думали, що знають місто, як свої десять пальців, поки не взяли участь у квесті зі спортивного орієнтування.

Павло, мешканець Ірпеня:

«Ага, таке ми знаємо, таке там є. Є елементи, на які ми дійсно взагалі не звертали увагу. Дитячий майданчик, якийсь там забочик, а треба було підійти подивитися».

Перевірити свою уважність цієї неділі могли усі охочі мешканці та гості Ірпеня. Для них влаштували захоплююче змагання «О-квест».

Учасникам квесту роздали мапи. На них — 20 об’єктів міста. На кожному потрібно було знайти якусь деталь. На все про все — година. Але найуважніші 10 учасників впоралися за 20-30 хвилин. Серед них була й Аня.

Аня, мешканка Ірпеня:

«Коли влаштували цей квест, була можливість відкрити для себе нові місця і нові локації».

Серед десяти переможців були і діти, і дорослі. Поміж них і ті, чия робота – суцільна уважність і швидкість – працівники Муніципальної варти Ірпеня.

Андрій, працівник КП «Муніципальна варта Ірпеня»:

«Нам запропонували прийняти участь, ми з радістю погодились і нам дуже сподобалося».

Учасники квесту не лише отримали позитивні емоції, а й самі зробили добру справу – задонатили на інвентар для Ірпінської ДЮСШ, яка була зруйнована окупантами під час бойових дій. Саму школу відбудують за кошти із Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. А те, що зібрали під час івенту, – точно не завадить, зазначають організатори.

Олена Назаренко, директорка благодійного фонду «Всеукраїнська волонтерська спільнота «Для українців»:

 «Люди повинні підтримувати такі проєкти зараз. Багато кажуть, що не на часі. А насправді час прийшов і наші діти заслуговують зараз займатися у гарних умовах, і щоб у кожного з них було гарне дитинство».

Василь, тренер зі спортивного орієнтування Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи:

«Ми гадаємо, що за рахунок цих коштів ми зможемо забезпечити діточок всім інвентарем, який їм потрібен. Ну хоча б частиночку невеличку».

За декілька годин учасники заходу зібрали 10 тисяч гривень. Позитивні враження від події закріпили справжнім українським кулішем.

Олександр, мешканець Києва:

«Вам смакує? – Так, дуже смачно. Цікаво було в принципі по Ірпеню походити. Дуже багато мілких урбаністичних моментів. Взагалі шикарно. Я думаю, що у кожному місті треба мати таке».

Bookmark the permalink.

Comments are closed.