В Ірпені відбудуться велозмагання “Хаща”

25 вересня 2021 року у Біличанському лісі (м. Ірпінь, Київщина) пройде веломарафон «Хаща». У ньому візьмуть участь не лише досвідчені любителі, а й новачки.

Веломарафон «Хаща» – це аматорські змагання, направлені на залучення якомога більшої кількості людей до велоруху, пропаганду велокультури та здорового способу життя.

Змагання будуть проводитися на трьох дистанціях: для сильних — 100 км, 4 кола; для швидких — 50 км, 2 кола; для новачків та юніорів – 25 км, 1 коло. У марафоні можуть взяти участь всі охочі у чотирьох вікових категоріях: юніори 14-17 років, 18-34 роки, 35-49 років та від 50 років. Варто зазначити, що окремий залік передбачений для гравійних велосипедів та СХ на дистанції 50 кілометрів, без урахування віку.

Захід проводиться за підтримки Ірпінської міської ради, товариства «Відважних», заводу «Планета Пластик» та компанії «Екософт».

Нагадаємо, 18 липня на ірпінській набережній відбулася вечірка-нагородження учасників веломарафону «TransUkraїne – 2021», який стартував на центральній площі Ірпеня 26 червня. Змагання було організоване за підтримки Ірпінської міськради та міського голови Олександра Маркушина. Генеральним спонсором виступило товариство «Відважних».

У травні й червні цього року в Ірпені відбулися дві великі велоподії – міжнародний марафон «GRVL200 – Ірпінь» та перегони у форматі gravel rally «Gravel Challenge».   

Через це Ірпінь вже називають велосипедною столицею Київщини.

Днями Ірпінський міський голова Олександр Маркушин підписав із керівниками товариства «Відважних» і компанії «Екософт» меморандум щодо реалізації в Ірпені нових масштабних велопроєктів та покращення велосипедної інфраструктури. Очільник міста відзначив, що «серед найближчих планів – створення велохабів біля залізничної станції “Ірпінь” та біля метро “Академмістечко”, щоб мешканці нашої громади могли велосипедом добиратися до залізничної станції чи метро і залишати там свій велосипед у безпечному місці».

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.