В Ірпені відбудеться дитячий фестиваль-конкурс “Irpin Kids Fest”

10 Січня 2018

У травні цього року в Ірпені відбудеться дитячий мистецький фестиваль-конкурс “Irpin Kids Fest”. Про це повідомив ірпінський міський голова Володимир Карплюк на своїй сторінці у Facebook.

“Це різножанровий фестиваль, на який з’їжджаються юні співаки, танцюристи, артисти оригінального жанру. Цього року він проходитиме уже втретє. На відміну від своїх попередників, де раніше брали участь тільки діти з Приірпіння, а пізніше – вже й з різних куточків України, цьогорічний фестиваль буде міжнародним. Крім українських діток, ми готуємося прийняти гостей із міст-побратимів Ірпеня та юні таланти з інших країн світу” – йдеться у повідомленні.
Приїхати на фестиваль в Ірпінь збираються і відомі артисти. До складу журі запрошені Олександр Пономарьов та Остап Ступка. Дітей вітатимуть гурт співаючих та танцюючих хлопців “DSIDE BAND”, учасниця ТВ-шоу “Танцюють всі” Вероніка Лук’яненко, інші популярні виконавці. 
Фестиваль пройде з 30 травня по 3 червня і буде присвячений Міжнародному дню захисту дітей. Гала-концерт відбудеться 2 червня на Центральному міському стадіоні “Чемпіон”. Організатори фестивалю – Ірпінська міська рада та громадська організація “Життя прекрасне”.

 

 


“Від імені організаторів фестивалю і усієї ірпінської громади запрошую мистецькі колективи і талановитих солістів на велике свято дитячої творчості в Ірпінь. Будемо раді і новим учасникам, і новим партнерам. “Irpin Kids Fest” чекає на вас!” – запросив мер.

Bookmark the permalink.

Comments are closed