25-26 травня 2018 року на Центральному міському стадіоні “Чемпіон” в Ірпені пройдуть матчі І туру чемпіонату України з регбі серед юнаків 2003-04 років народження.
Це вже не перші змагання з регбі на такому рівні в Ірпені, який вже за останні роки можна сміло назвати регбійною столицею України. Як відомо, у неділю 20 травня було проведено змагання чемпіонату України з регбі серед юнаків 2002-2003, де регбісти з Ірпінської ДЮСШ стали чемпіонами України і ось вже цими вихідними знову великі змагання з регбі відбудуться у нашомі місті.