В Ірпені стартував опалювальний сезон

10 Жовтня 2016

Сьогодні почали вмикати опалення у дитячих садочках, школах, лікарнях та інших об’єктах соціальної сфери Ірпеня. А через три дні тепло стане і у житловому фонді. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Володимир Карплюк.

“Протягом кількох днів тепло з’явиться в усіх соціальних закладах. До речі, дитячий стаціонар лікарні та пологовий будинок ми опалюємо ще з кінця вересня. Житловий фонд почнемо підключати з 13 жовтня. Все йде за планом. Аварійних ситуацій немає”, – зазначив мер.

14139673128fja76

Крім того, Володимир Карплюк нагадав, що зараз в Ірпені реалізується масштабний проект з проведення енергоефективних заходів у 21 закладі гуманітарної сфери за підтримки Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО).

«Сподіваюся, що цей проект почнемо реалізовувати вже наступного року. Зараз готуємо великий пакет документів, щоб отримати фінансування. Процес непростий, але необхідний в нових реаліях: тарифи на комунальні послуги зросли в кілька разів. Ми повинні відповісти на цей виклик енергозберігаючими проектами», – пише міський голова.

Нагадаємо, що після запровадження енергозберігаючих заходів Ірпінь зможе економити близько 60% коштів міського бюджету на сплаті комунальних платежів.

Bookmark the permalink.

Comments are closed