В Ірпені реконструюють “Криничку”

29 Березня 2019
Фото взято з сайту 04597 сайт міста Ірпеня

Найближчим часом реконструюють легендарну ірпінську “Криничку”. Проект реконструкції цього об’єкту розглядався першим заступником міського голови Олександром Маркушиним, проектантами та головами вуличних комітетів прилеглих вулиць. Про це повідомляє сайт міста Ірпеня.

“Криничка” розташована між вулицями Глінки та Ново-Оскольська, на землях запасу Ірпінської міської ради. Об’єкт створено рішенням 35 сесії Київської обласної ради V скликання від 21 жовтня 2010 р. № 866-35-V. Джерело є дуже популярним і затребуваним серед мешканців Ірпеня, тому реставрація і облаштування території довколо джерела “Криничка” вкрай необхідне.

Згідно з проектом частина “Кринички”, яка знаходиться у воді буде виготовлена не з бетону, а з дубу, так як є зараз – це принципова умова, щоб зберегти її екологічність. Надземну частину також буде зроблено з дубу, який забезпечить довговічність конструкції. Також будуть облаштовані підхідні доріжки та зроблено благоустрій території при мінімальному втручанню у природний ландшафт.

Bookmark the permalink.

Comments are closed