Агітаційні матеріали в Ірпінську раду занесли провокатори – відео

29 Березня 2019

Скандал з агітаційними матеріалами Петра Порошенка у міській раді Ірпеня на Київщині – це завчасно  спланована політична акція. Даний факт підтверджує відео з камер спостереження у приміщенні ради.  На них зафіксовано, як група людей на чолі з колишнім депутатом Святославом Куценком швидко заносять агітацію в актову залу, розривають пакунки, фотографують і знімають агітки на відео.

У розпорядженні журналістів опинилося відео з двох камер спостереження: біля входу в будівлю Ірпінської міської ради та в приміщенні актової зали, де нібито активісти й знайшли передвиборчі агітаційні матеріали Петра Порошенка.

На відео з вулиці зафіксовано, як двоє чоловіків швидко заходять у міську раду. Один із них – Святослав Куценко. Далі видно, як чоловіки потрапляють в актову залу. Там на сцені їх вже чекає група осіб. Невідомі чоловіки через інший вхід оперативно заносять на сцену актової зали пакунки з агітацією, розкидають її скрізь, створюючи картинку для фото і відео.

Святослав Куценко, якого зафіксували камери, – це колишній депутат Ірпінської міської ради, але його відкликала громада. На даний час Куценко очолює передвиборчий штаб кандидата в Президенти Гриценка на Приірпінні. Роботу провалив – рівень підтримки Гриценка в регіоні дуже низький. Можливо, через це Куценко й пішов на провокацію з агітками опонента.   

Як відомо, Куценко раніше був помічений у багатьох земельних махінаціях. З метою уникнення кримінальної відповідальності змінив своє прізвище з Куцебаценко на Куценко. Не виключено, що перед тим, як підкинути агітки в актову залу, Куценко вкрав їх в одному зі штабів.

Bookmark the permalink.

Comments are closed