В Ірпені пройде друга стратегічна сесія з відновлення громади

6 травня в Ірпені пройде друга стратегічна сесія з відновлення громади, на якій продовжать працювати над розробкою «Стратегії розвитку деокупованого Ірпеня». Зустріч організовує Ірпінська міська рада спільно з Irpin Reconstruction Summit.

Учасники зустрічі обговорять бачення розвитку Ірпеня від всесвітньовідомої американської архітектурної компанії Gensler та інші численні ідеї для розвитку міста.

Щоб долучитись до сесії з відновлення громади, треба зареєструватися ТУТ.

А для того, щоб долучитись до комітетів, які створюють майстер-план та оновлення до “Стратегії розвитку Ірпінської міської територіальної громади на 2022-2032 роки”, потрібно заповнити анкету ТУТ.

Варто зазначити, у відомій американській архітектурній компанії Gensler створили окрему команду, яка працює над відновленням Ірпеня, — Gensler Ukraine Taskforce. Раніше під час свого робочого візиту до Вашингтону Ірпінський міський голова Олександр Маркушин та голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк провели із нею кілька робочих зустрічей.

Нагадаємо, 18 березня пройшла перша установча стратегічна сесія з відбудови Ірпінської громади. Тоді у ній взяла участь майже сотня мешканців громади різних професій, які запропонували свої ідеї та бачення відновлення і розвитку Ірпеня.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.