Ірпінець Володимир Кульківський став чемпіоном Європи з гирьового спорту

20-24 квітня у Греції проходив чемпіонат Європи з гирьового спорту. Перше місце змагань серед дорослих виборов майстер спорту України, мешканець Ірпеня Володимир Кульківський. Про це інформує Ірпінська міська рада.

На чемпіонат до грецького міста Нафпліон з’їхалися понад 200 спортсменів із 16 країн світу.

Володимир Кульківський за 12 хвилин зміг 255 разів виконати ривок гирею вагою 25 кілограмів. Цей результат став найкращим серед спортсменів у ваговій категорії 95 кілограмів.

«Вітаємо з яскравою перемогою та бажаємо подальших успіхів! Ірпінь-місто спорту!», — привітали ірпінця в міськраді.

Нагадаємо, раніше титулована борчиня з Ірпеня, призерка Олімпійських ігор, заслужений майстер спорту Ірина Коляденко вдруге стала чемпіонкою Європи.