У роковини загибелі ірпінця Ігоря Сухих відбувся футбольний матч його пам’яті. Він віддав своє життя, захищаючи Ірпінь.
Ігор Сухих був майстром спорту України міжнародного класу з військово-спортивних багатоборств та рукопашного бою, чемпіоном та призером чемпіонатів України, Європи та світу, гравцем футбольної команди «АТО-Ірпінь».
«Його товариші по команді вирішили віддати честь своєму другу на футбольному полі – там, де він був таким самим цілеспрямованим і впертим, як і в боях з окупантами», — розповів Іріпнський міський голова Олександр Маркушин.
За його словами, Ігор Сухих загинув на його очах.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-24_17-57-31-768x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-24_17-57-56-768x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-24_17-58-01-768x1024.jpg)
«Я вкотре висловлюю співчуття батькові, матері, дружині і синам Ігоря! Я хочу, щоб вони знали, що не залишились наодинці. Ми – з ними. Вся Ірпінська громада – з ними. Світла пам’ять Ігорю Сухих!», — наголосив мер Ірпеня.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-24_17-57-42-768x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-24_17-57-52-768x1024.jpg)