В Ірпені просять допомогти хворому на лейкемію Богданчику Жукову

В Ірпені просять допомогти хворому на лейкемію Богданчику Жукову. Дворічний хлопчик уже 6 місяців бореться з важкою хворобою – гострий лімфобластний лейкоз.

“Сьогодні, у Всесвітній день дітей, які боряться з онкологічними хворобами, особисто перерахував кошти на лікування Богдана. Зазвичай не афішую це, але знаю, що багато підписників моєї сторінки також можуть допомогти Богдану. Навіть невелика сума зараз дуже важлива для родини Жукових. Інформація правдива: долучаю медичну довідку”, – зазначив голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк. 

У понеділок Богдан розпочне черговий курс хіміотерапії у дитячому онкогематологічному відділенні Київської обласної лікарні. Курс може тривати більше 48 днів. Оплатити медпрепарати родині допомагає благодійний фонд “Таблеточки”, але мама Богдана Тетяна зізнається – потрібно купувати різні розхідні матеріали, які забирають по кілька тисяч гривень на тиждень, і елементарні речі для життя. Багато коштів йде на транспортні витрати, бо дитину з таким діагнозом потрібно ретельно берегти від контакту із зовнішнім світом.

Картка Приват-банку мами Богдана: 5168 7422 0969 4359 (Тетяна Жукова).

Bookmark the permalink.

Comments are closed.