Сьогодні в Ірпені прийняли Хартію міжнародного саміту

15 Лютого 2019

Сьогодні в Ірпені прийняли Хартію міжнародного саміту “Стратегічне партнерство: #Освіта#Наука#Влада”. Це дуже важливий документ для успішного розвитку освіти в Україні на найближчі роки. Про це повідомила виконуюча обов’язки ірпінського міського голови Анастасія Попсуй у соцмережі. 

Пропозиції до Хартії спільно напрацьовували освітяни, науковці та представники місцевих органів влади. Документ підписали дружина Президента України Марина Порошенко, голова Київської ОДА Олександр Терещук та президент Академії педагогічних наук України Василь Кремень.

Також на саміті оголосили 2019-й рік Роком дитини на Київщині, у рамках якого реалізовуватимуться комплексні програми, спрямовані на розвиток освіти, збільшення підтримки людей з інвалідністю, ствердження інституту родини, як запоруки щасливого дитинства.

“Надзвичайно приємно було долучитися до такої важливої події. Радію, що наше місто є не лише яскравим майданчиком для демонстрації сучасних освітніх програм і новітніх технологій, але й все частіше стає надійною платформою для діалогу українських та іноземних фахівців”, – розповіла Попсуй.

Читайте також: В Ірпені проходить міжнародний саміт

Bookmark the permalink.

Comments are closed