![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/11/78470028_1443655845809622_8469565908736540672_o.jpg)
Продовжуємо оновлювати прибудинкові територіі в Ірпені. Про це повідомив перший заступник ірпінського міського голови Олександр Маркушин.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/11/78862649_1443655749142965_5052243852182683648_o.jpg)
Наразі завершені роботи з асфальтування та облаштування прибудинкових територій бруківкою за адресами Грибоєдова 13; 15; та 61; 63; а також по вулиці Шевченка 3-А; 4; 4-Г; 4-Д. За словами Маркушина, навесні ці двори чекає озеленення.
- Читайте також: В Ірпені оновлюють прибудинкові території по вул. Грибоєдова
Нагадаємо, в Ірпені наближається до завершення друга хвиля реконструкції прибудинкових територій. У дворах асфальтують проїжджі частини, прокладають тротуарні доріжки, облаштовують територію для дитячих майданчиків, створюють відпочинкові зони.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/11/78434631_1443655932476280_894253693296181248_o.jpg)